Jedový prsten

 

Autor: Thelvynian Datum: 30.11.2002 Cena: PJ (vysoká)
    Na pohled se jedná o drahý prsten s rubínem, jenže rubín se dá "odklopit" a tím se dostanete do malé nádržky s prudkým jedem. K tomu aby byl účinek smrtelný, ho můžeme vylít maximálně do 0,5l (0,5 čtvrtky) nápoje, nebo nanejvýš do 1 větší porce jídla. Jinak se projeví horečkami, nebo nevolností, omdlením...(záleží na koncentraci=> dle PJ)
 

Nářadí

Autor: Thelvynian   Datum: 23.11.2002

Více zde.

Telepatický amulet

 

Autor: Thelvynian Datum: 1.11.2002 Cena: PJ (velmi vysoká)
    Amulet se skládá ze dvou oddělitelných částí. První část je ze zlata a okolo (v kruhu) jsou vyryty runy a uprostřed je menší stříbrný amulet (druhá část) na kterém se nachází malý diamant. Tyto amulety si můžete splést se šperkem, ale dvěma nositelům propůjčuje schopnost být neustále v telepatickém spojení (dálkově neomezeně). Při smrti jednoho z nositelů, utrpí druhý nositel zranění o velikost 3/4 životů mrtvého nositele. Předmět vám vyrobí jen velmi dobrý alchymista a za velký peníze. Existují i levnější verze, ale mají omezený dosah.
 

Lichvářský náramek(y)

 

Autor: Thelvynian Datum: 1.11.2002 Cena: PJ
     Tento náramek se používá u velkých dlužníků (aby vám nemuseli dávat sekeru). Postava jež obdrží náramek (majitel mu ho nasadí) má určitou dobu (dle lichváře- od týdnů, až po roky) na to aby splatila své dluhy jinak vám to oddělí končetinu. Po splacení by vám jej měl lichvář sundat. Při každém pokusu sundat náramek, se vám zkrátí doba "užívání" o 1/6. Šance na sundání je 15%. Předmět můžete koupit u lepšího kováře, předmět je magický. Na jedné končetině můžete mít jen jeden náramek. "Ještě, že nejsou lichvářský náhrdelníky - no kdo ví, pokrok je pokrok :-)"

 

Amulet života

 

Autor: Thelvynian Datum: 8.10.2002 Cena: PJ
     Při jeho nošení přibude postavě 15 životů (postava může nosit jen 1 amulet života). Dokáže ho vyrobit jen velmi mocný alchymista.